Nechte se pohltit stěnami vašich místností ve vlastním domě

Jste znudění už hloupě koukat do stereotypních zdí? Otrávila vás světlá barva, která vám krade energii ze života? Uvažujete nad tím jak to změnit? Existuji tady možností, které vás asi ani nenapadly.

domu

Autor: Sanitec KOŁO
Źródło: Sanitec KOŁO
/
Jedním ze způsobů, jak zrušit tuto všednost je užít 3d tapety na zeď. S němi nejen oživíte váš prostor, ale smíte ho například i opticky zvětšit popřípadě zmenšit. Nechte si vyrobit 3d tapety na zeď, na kterých můžou být vaše vysněná místa a díky tomu budete mít šanci se každý den podívat do krajů, kde by jste se jednoduše nedostali. Myslete nad tím, jež sedíte ve svém pokojíčku a najednou se ocitnete uprostřed Londýna či ležíte na vytoužené pláži a koukáte na západ sluce. 3d tapety na zeď jsou ohraničený jenom vaší fantazii. To znamená, že pokud vám přijde, jež váš pokoj zeje pustotou a přejete si ho nějak oživit, tyto tapety jsou to pravé pro to – kliknutím na čtení.
Pro méně odvážné je tady i jiná možnost, kterou jsou 3d obrazy na zeď. Jestliže nemáte k dispozici větší místa smíme docílit téměř stejného efektu s takovýmito obrazy. 3d obrazy na zeď mohou být jednolité nebo složené z více částí. Obrazy, skládající se z více dílu smí být buď jedné velikosti či každý díl smí být jiných rozměrů. Obrovská různost velikostí, rozměrů a počtů takovýchto obrazů vám vytvoří dílo, jaké vás při každém pohledu okouzlí a pohladí na duši – mnohem více najdete na této adrese 3d tapety na zeď.

Popustě uzdu svých myšlenek a nebojte se experimentu s vaším domem. Uvidíte, že nebudete litovat a vyjdete z každodenní rutiny vašeho života s každou podívanou na obraz eventuálně tapetu, kterou si vyberete.