Pomáhat a ochraňovat. Šifra pro více lidí na planetě

V lidském těle je kolem 70% vody. Aby společnost kvalitně fungovala, je povinná neustále o sebe starat se tak, aby ji nic nechybělo. /
Denně zemře okolo 150 tisíc lidí. Nejedná se jenom o projev stárnoucího člověka.

Je to způsobené rovněž nepříznivými okolnostmi, jaké pro své tělo mnoho krát tvoříme. Mohli bychom člověka přirovnat k nádrži. Jestliže někdo užívá nádrže na pitnou vodu je mu známo, jež jestli ji jakýmsi způsobem nebude doplňovat, tak barel se vyprázdní více na Nádrže na pitnou vodu jsou zde pro to, aby jsme se mohli když chceme osvěžit.

Jestliže vlastní potřebě nesplníme přání, potom nám může být nevolno. Auto aby správně fungovalo, musí být jeho palivová nádrž alespoň malinko naplněná mnohem uvidíte na webu palivovi nádrži. Toto je to shodné i s naším člověkem. Jestliže se budeme sytit kvalitními pokrmy a pít dobré tekutiny, tělesná palivová nádrž bude pravidelně fungovat. To udělá, že my budeme plní elánu, a věci, jaké budeme vykonávat se nám ve mnohem více podaří. Pokud si přejeme ochraňovat krajinu, jsme povinní začít u sebe sama. Jestliže budeme milovat sami sebe a každý den dodávat tekutiny, budeme se kvalitně cítit. Toto smí být nápomocní i přírodě. Vlastním dobrým interním pocitem, neovlivňujeme jenom sami sebe, ale též ostatní okolo nás. /

folie

Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com
benzína

Autor: holding graz
Źródło: http://www.flickr.com
Jestliže u nás bude vše uspořádané, smíme navrhnout uvádět do souladu s přírodou věci kolem nás. Ryzost v místě kde žijeme či máme firmu, je důležitým faktem, pro dobré fungování veškeré společnosti.

Jestliže hledáme změnu, musíme začít od sebe. Pořádek se svým člověkem nám pomůže udělat řád s věcmi okolo vlastního domu, na pracovišti a jiných místech.